pets directoriesfree animals and pets templates
English
free web templatesluxury lifestyle

Urodzony 15.04.2009r.
Int Ch, Multi Ch Un Pour Moi du Moulin De Mac Gregor x Int Ch, Multi Ch Bounty du Moulin De Mac Gregor

Z przyjemnością informujemy, że zamieszkał z nami piękny, utytułowany i sprawdzony reproduktor (Junior Club Winner of Serbia, Junior Club Winner of Romania, Junior R-BIS, Junior Champion of Serbia, Junior Best of Breed - Croatia, Best Junior - Croatia, Champion of Serbia, Champion of Romania, R-BIS) JONATHAN Sunshine Celebration. Bardzo dziękujemy właścicielce serbskiej hodowli BOGARHAZI.

Jonathan w kwietniu 2012r. skończył 3 lata. Jest synem wybitnego Int Ch, Multi Ch UN POUR MOI du Moulin de Mac Gregor oraz wspaniałej Suni Int Ch, Multi Ch BOUNTY du Moulin de Mac Gregor. Jonathan jest zwycięzcą wielu wystaw w Serbii i Rumunii oraz szczęśliwym ojcem gromadki Szczeniąt.

Jonathan jest psem o kompaktowej budowie, mocnym kośćcu, silnym pigmencie i ostrej sierści - odziedziczył wszystkie pożądane cechy po swoich znakomitych francuskich przodkach. Jest pogodnego usposobienia, chętny do zabawy, odważny ale zrównoważony w interakcjach z innymi psami.





WYSTAWY
DOG SHOWS

 
kraj / miasto / sędzia
country / city / judge
data
date
klasa
class
lokata / ocena
place / qualification
POLSKA / POLAND
Słupsk CAC
Jarosław Grunt (PL)
5.09.2015 championów
champion
II, doskonała
2, excellent
POLSKA / POLAND
Białystok Klubowa / Club Show
Rony Doedijns (NL)
29.08.2015 championów
champion
III, doskonała
3, excellent
POLSKA / POLAND
Białystok CACIB
Nikola Smolic (HR)
29-30.08.2015 championów
champion
II, bardzo dobra
2, very good
POLSKA / POLAND
Sopot CACIB
Nemanja Jovanovic (SRB)
22-23.08.2015 championów
champion
III, doskonała
3, exellent
POLSKA / POLAND
Gdynia CAC
Zofia Konderla (PL)
21.06.2015 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CWC, Best Dog,
Best of Breed,
IV Best of Group
POLSKA / POLAND
Łódź CACIB
Jaroslav Matyas (SK)
2-3.05.2015 championów
champion
II, doskonała
2, excellent
POLSKA / POLAND
Gdańsk CAC
Mariusz Pawlicki (PL)
11.01.2015 championów
champion
II, doskonała
2, excellent
POLSKA / POLAND
Bydgoszcz CAC
Małgorzata Jurek-Ereńska (PL)
22-23.11.2014 championów
champion
II, doskonała
2, excellent
POLSKA / POLAND
Bydgoszcz CAC
Zofia Konderla (PL)
5.10.2014 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CWC, Best Dog,
Best of Breed,
II Best of Group
POLSKA / POLAND
Sopot CACIB
Krzysztof Czechowski (PL)
23-24.08.2014 championów
champion
IV, doskonała
4, excellent
SZWECJA / SWEDEN
Ronneby CACIB
Natasa Davidovic (SRB)
6.07.2014 championów
champion
III, doskonała
3, excellent,
3 Best Male, Cert/CAC
CHAMPION OF SWEDEN
POLSKA / POLAND
Gdynia CAC
Aleksandra Jaworska (PL)
Petter Fodstad (NO) - BOG
22.06.2014 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CWC, Best Dog,
Best of Breed,
I Best of Group
POLSKA / POLAND
Łódź CACIB
Istvan Janos Antal (ROM)
10-11.05.2014 championów
champion
IV, doskonała
4, exellent,
CWC
POLSKA / POLAND
Gdańsk CAC
Łukasz Pawłowski (PL)
12.01.2014 championów
champion
I, doskonała
1, exellent,
CWC
POLSKA / POLAND
Białystok CAC
Andrej Kisliakov (BLR)
25.08.2013 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
POLSKA / POLAND
Białystok CACIB
Olga Kisliakova (BLR)
24.08.2013 championów
champion
III, doskonała
3, excellent
POLSKA / POLAND
Toruń CAC
Piotr Król (PL)
18.08.2013 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CWC, Zwycięzca / Winner
POLSKA / POLAND
Sopot CACIB
Monique Van Brempt (B)
10-11.08.2013 championów
champion
IV, bardzo dobra
4, very good
POLSKA / POLAND
Gdynia CAC
Aleksandra Sękowska-Miros (PL)
23.06.2013 championów
champion
II, doskonała
2, excellent
POLSKA / POLAND
Dobre Miasto CAC
Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
1.05.2013 otwarta
open
I, doskonała
1, excellent
CWC
POLSKA / POLAND
Białystok CAC
Aneta Sobkowska-Dopierała (PL)
26.08.2012 otwarta
open
I, doskonała
1, excellent
CWC
POLSKA / POLAND
Białystok CACIB
Csaba Zsolt Lokodi (ROM)
25-26.08.2012 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CWC
POLSKA / POLAND
Toruń CAC
Aleksander Waszkowski (PL)
19.08.2012 championów
champion
III, doskonała
3, excellent
POLSKA / POLAND
Sopot CACIB
Hanne Laine Jensen (DK)
11-12.08.2012 championów
champion
III, doskonała
3, excellent
POLSKA / POLAND
Chojnice CAC
Jarosław Grunt (PL)
5.08.2012 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CWC
POLSKA / POLAND
Koszalin CAC
Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
22.07.2012 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CWC, Zwycięzca, BOB
POLSKA / POLAND
Gdynia CAC
Magdalena Kozłowska (PL)
15.07.2012 championów
champion
II, doskonała
2, excellent
POLSKA / POLAND
Olsztyn CAC
Andrzej Jendrasiak (PL)
1.07.2012 championów
champion
II, doskonała
2, excellent
POLSKA / POLAND
Ustka CAC
Krzysztof Czechowski (PL)
27.05.2012 championów
champion
II, doskonała
2, excellent
POLSKA / POLAND
Dobre Miasto CAC
Jan Gajewski (PL)
01.05.2012 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CWC, Zwycięzca, BOB
POLSKA / POLAND
Grudziądz (CAC)
Magdalena Kozłowska (PL)
14.04.2012 championów
champion
III, doskonała
3, excellent
SERBIA / SERBIA
Novi Sad CAC
Vizmathy Annamaria (H)
27.03.2011 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CAC
SERBIA / SERBIA
Kanjiza CACIB
Ratibor Cekić (SRB)
27.03.2011 championów
champion
I, doskonała
1, excellent
CAC, CACIB
SERBIA / SERBIA
Belgrad CACIB
Mile B. Aleksoski (MK)
06.03.2011 otwarta
open
I, doskonała
1, excellent
CAC, CACIB
RUMUNIA / ROMANIA
Arad CACIB
Dr Roberto Schill (RO)
27.02.2011 otwarta
open
I, doskonała
1, excellent
CAC, CACIB
RUMUNIA / ROMANIA
Arad CACIB
Szabó Sendor (H)
26.02.2011 otwarta
open
I, doskonała
1, excellent
CAC, CACIB
RUMUNIA / ROMANIA
Arad CACIB
Tina Taulos (FIN)
10.10.2010 pośrednia
intermediate
II, doskonała
2, excellent
Res. CAC
RUMUNIA / ROMANIA
CUPA Transilvaniei Arad CACIB
Korózs Gabor (H)
09.10.2010 pośrednia
intermediate
I, doskonała
1, excellent
CAC, Res. CACIB
SERBIA / SERBIA
Stapar CAC
Miodrag Nikić (SRB)
29.08.2010 pośrednia
intermediate
I, doskonała
1, excellent
CAC
SERBIA / SERBIA
Novi Sad CACIB
Janik Dragan (SRB)
25.09.2010 pośrednia
intermediate
I, doskonała
1, excellent
CAC, Res. CACIB
SERBIA / SERBIA
Crvenka CAC
Miodrag Nikić (SRB)
30.05.2010 młodzieży
junior
I, doskonała
1, excellent
JCAC, NjwR, BOB
SERBIA / SERBIA
PANNONIA Terrier Show
Novi Sad Serbia CAC Terrier Klub Show
Matie Gonzalbo (E)
09.05.2010 młodzieży
junior
I, doskonała
1, excellent
JCAC, Junior Klub Winner, Junior R-BIS
RUMUNIA / ROMANIA
Timisoara Club Show
Vasiljević Ivan (SRB)
08.05.2010 młodzieży
junior
I, doskonała
1, excellent
JCAC, Best Youth, Junior Club Winner, R-BIS, BOB
RUMUNIA / ROMANIA
Timisoara CACIB
Bauchal Gianfranco (I)
08.05.2010 młodzieży
junior
I, doskonała
1, excellent
JCAC, Best Youth
SERBIA / SERBIA
Backo Petrovo Selo CAC
18.04.2010 młodzieży
junior
I, doskonała
1, excellent
JCAC, NJwR, BOB
SERBIA / SERBIA
Novi Sad CAC
Mirja Lapanja (SLO)
03.04.2010 młodzieży
junior
I, doskonała
1, excellent
JCAC, NJwR, BOB
CHORWACJA / CROATIA
Zagrzeb CACIB
Rui Oliveira (P)
27.02.2010 młodzieży
junior
I, doskonała
1, excellent
JCAC, NJwR
SERBIA / SERBIA
Belgrad CACIB
Nagy Istvan (SRB/H)
14.02.2010 młodzieży
junior
I, doskonała
1, excellent
JCAC, NJwR, Junior BIS